אתר וורדפרס – שאלות ותשובות

מה רע במערכות כמו וויקס? למה אני צריך אתר וורדפרס?

וויקס הוא בכלל לא רע, אבל הוא כמו מגרש משחקים. אתה למעשה בוחר מודולים ומשלב אותם יחד כמו לגו. אתם כלקוחות צריכים להבין ארכיטקטורה של אתר והבנה ב UI כדי לבנות נכון ואפילו לבחור נכון את העיצוב שיביא למקסימום תוצאות. ההבדל המשמעותי ביותר הוא שתבניות וורדפרס ממקדות אותך בדיוק למה שצריך. התבניות מבוססות כבר על ניסיון וידע בארכיטקטורה נכונה של אתר, בעיצוב מהמם, ב Flow נכון ומדויק – משפך המרות עם כל הקודים בתהליך.

אם המערכת חינמית למה שלא אעשה את זה לבד…?

תעשה לבד, נדבר עוד שנה…

ועכשיו בנימה קצת יותר רצינית – אמנם וורדפרס היא מערכת חינמית וקל מאד להזין אליה תוכן, אבל כל רכיב אחר של המערכת מצריך ידע תכנותי. אתם כלקוחות זקוקים רק לאפשרות הראשונה של הזנה ושינוי של תכנים, הוספת פריטים לתפריט, הוספת מוצרים וכו'.  בנוסף, האתגר הגדול הוא גיור תבנית וורדפרס. לדאבוננו עדיין לא קיים מבחר גדול של תבניות פרימיום בעברית ועל מנת שתבנית פרימיום תעבוד כמו שצריך ללא סטיות, תשמור על הריספונסיביות שלה ותתאים גם למובייל – חייבים מעורבות של מתכנת.

כמה זמן לוקח להעלות אתר?

תהליך העבודה לוקח כחודש – ניתן לקצר תהליכים אם הלקוח הכין כבר שיעורי בית, ארגן את התכנים וזמין ללמידה בנושא הזנת תכנים.

למה צריך את העיצוב שלכם אם יש כבר עיצוב בתבנית?

אנחנו מעסיקים מעצבת במשרה מלאה אשר תחליף את התמונות וצבעי האתר בהתאמה לעסק שלכם. באופן כזה תבנית הפרימיום מקבלת את המיתוג של העסק והופכת לחלק בלתי נפרד ממנו.

יש מחירים יותר זולים!

הלוואי שניתן היה להשוות שרות כמו שיווק באינטרנט או בניית אתרים, עיצוב וכו' בין אחד לשני – זה לא כמו ברמי לוי אשר משווים בין עגבניה לעגבניה ברשת אחרת או בין מחשב דל בין חנות כזו או אחרת.

אנו מזמינים אתכם ללכת ולבצע מחקר שוק. לכו לחברים שלכם, תשאלו אנשים – הרי בנו מאות אלפי אתרים רק בישראל, תשאלו כמה באמת מרוצים, כמה ממליצים על הספק שלהם? כמה מוכנים "לחתום עליו"? התשובה היא בודדים.

למה זה?

כי זה מאד מאד קשה – כי בניית אתר ללקוח היא הדבר הכי לא "טכני" שיכול להיות, זה מערב רגש, התאמת ציפיות, ליווי תהליך, ניהול פרוייקט ועוד עשרות פרמטרים שונים ומשונים. בסופו של יום, אתם לא רוצים "אתר וורדפרס בזול", אתם רוצים אתר שיעבוד, כזה שיביא עבודה, כזה שבסופו של דבר ישקף אתכם ותאמינו לנו זה לא פשוט בכלל.

כדי להגשים את זה, צריך כמה גורמים. הגורם המשמעותי ביותר הוא הניסיון – צריך מישהו שעשה ומכיר מאות אתרים בוורדפרס, לא מישהו חדש בתחום שזה עתה הבין שזו מערכת פשוטה, אלא ממש מישהו שידע מה זה המערכת, שיודע מה זה לקוח, שיודע מה זה תהליך ויודע מה זה פרוייקט ועוד.

אותו גוף גם צריך בעלי מקצוע שונים – מנהל פרויקט, מאפיין, מעצב ובונה – כל אחד בתחומו צריך להיות תותח וכל אחד הוא בעל מקצוע אחר. הרי למה שלא תקחו תבנית שאתם אוהבים, תלכו איתה להודו ותבנו אתר במאה דולר? כי בסופו של יום יהיה לך תבנית באוויר ולא תדע לעשות ממנה או איתה כלום – כי לא היה אפיון, כי לא סידרו את השפה, כי אין עיצוב – אין כלום. יש איזה מבנה כלשהו באוויר שלא ניתן לעשות ממנו כלום.

זכרו – הזמן שלכם הוא גם כסף!

גם בעל מקצוע כזה שאתה צריך לנהל אותו, לשלוח לו מיילים, לשאול "מה קורה" ועוד – זו טרחה בלתי רגילה אשר לוקחת משאבים טכניים ולא טכניים – כמו עצבים וכו'.

העסק שלכם הוא לא "אכיפת בעלי מקצוע" העסק שלכם הוא העסק שלכם – תשאירו לנו את כאב הראש.

"אז מה אתם אומרים לי שאני בעצם מחפש?" 

אתם לא מחפשים מחיר זול זול זול, כי זה לא רלוונטי – כבר אמרנו את זה. אתם בעצם מחפשים את ההחזר הכי טוב להשקעה שלכם "Value for Money" מי הספק, אשר יכול לתת לכם את ההצעה הכי הכי טובה לכסף שלכם. זאת השאלה.

כשאדם יודע מה הוא מחפש בדיוק, כמו "מחשב דל מדגם X מקורי" אז באמת הדיון יכול להסתכם במחיר. בכל נושא אחר אצל נותני השרותים המקצועיים – הדיון אחר לגמרי. מדובר בתמורה לכסף שלכם.

אז מה אנו יודעים? ומה באופן אובייקטיבי מייחד אותנו? ולמה המחיר יחסית מעט יותר יקר ממתחרה כזה או אחר?כדי שלא ניפול לקלישאות כמו "שרות, מקצועיות, אמינות" אשר מצויות בכל כרטיס ביקור של כל מתווך – נגדיר דברים אובייקטיבים אשר לא ניתנים לערעור:
• צוות – 20 אנשי מקצוע מובילים בתחומם
• In House – עבודה לא יוצאת החוצה, עבודה פנימית, אצלנו בתהליכים שלנו – כך אנו מאפשרים בקרת איכות וחשוב לא פחות עמידה בזמנים
• נסיון – 300 אתרי וורדפרס
• כלים – כלים טכנולוגיים ייחודיים שלנו
• תהליכים ומתודולוגיות – אצלנו אין נייר, אין "אחי אחי תעשה לי טובה" יש תהליכים, יש כלים, יש תוכנות ומתודולוגיות כדי לעמוד בזמנים

רוצים לשמוע עוד? מוזמנים לדבר איתנו בכל שלב.

למה וורדפרס?

וורדפרס היא מערכת בקוד פתוח המכילה אין סוף אפשרויות. מעבר לעובדה שמדובר במערכת חינמית, מדובר על קהילה עצומה של מפתחים אשר דואגים לספק למשתמשי הוורדפרס אין סוף אפשרויות לשדרג את יכולות האתר שלהם, בהתאם לצרכי העסק. בין אם מדובר באתר תדמיתי, אתר קמעונאי, פורום דיונים, בלוג אישי, אתר אפיליאטס, אתר קורסים – לכל אלה ועוד הרבה יותר – מערכת וורדפרס נותנת מענה. תוספים רבים הם חינמיים, עם זאת צריך ידע והבנה על מנת להטמיע תוספים בדרך אופטימלית.

למי כדאי לבנות אתר עם וורדפרס

למעשה לכל אחד! גם אנחנו באופן אישי עברנו תהליך הדרגתי ממערכות אחרות כמו ג'ומלה, דרופל, מג'נטו ואפילו דינוזאורים כמו פרונטפייג' ובסופו של דבר נחתנו בחוף המבטחים של מערכת הוורדפרס. מדובר במערכת ידידותית למשתמש, המאפשרת הזנת תכנים בקלות ובמהירות. בעולם העסקים הדינמי והמשתנה שאנו חיים בו, מדובר ביכולת ובשליטה מוחלטת בביצוע שינויים בתכני האתר בהתאמה לשינויים ולאסטרטגיה העסקית שלכם.

מהי תבנית וורדפרס?

כמו שקיימים עשרות אלפי תכנתים המפתחים תוספים עבור וורדפרס, קיימים כיום אלפי מעצבים המתמחים בעיצוב תבניות וורפדרס שנקראות "תבניות פרימיום". מדובר בתבניות שמבוססות מראש על שנים של ידע וניסיון ולכן תבנית כזו תכיל בדיוק את כל מה שצריך עבור סוג האתר שאליו היא מכוונת. יתרה מזאת, התבנית תבוסס על ארכיטקטורה שתביא למקסימום המרה, כלומר להפוך את התנועה שמגיעה לאתר ללידים (פניות). כל פיקסל ופיקסל כבר חושב מראש וכל מיקום של פריט בתפריט מבוסס על ניסיון והצלחות. זו הסיבה שברב המקרים אין כל צורך ללכת ולשלם עשרות אלפי שקלים לבניית אתר מותאם אישית, כאשר הכל נמצא במרחק של קליק.

למה כדאי להתבסס על תבנית וורדפרס מוכנה?

• חיסכון, חיסכון חיסכון! עבודה עם תבנית וורדפרס מוכנה תחסוך לכם משאבים בתכנון ובהגדרת הארכיטקטורה של האתר, תחסוך לכם עלויות מול מעצבים על סקיצה א', סקיצה ב', סקיצה ג' וכמובן תחסוך לכם זמן רב ויקר מהרגע שהחלטתם שאתם רוצים נוכחות מרשימה באינטרנט ועד הרגע בו האתר עולה לאוויר
• What You See is What You Get – קל יותר להבין ולהתאים את התבנית לעסק כשרואים אותה מול העיניים. יש אלפי תבניות שמותאמות כמעט לכל תחום ואין צורך להמציא את הגלגל מחדש
• יציבות – תבניות פרימיום הן בדרך כלל תבניות יציבות שנבדקו על ידי לקוחות רבים. לתבניות אלה יש ערוצי תמיכה מסודרים ולא יכול לקרות מצב שבו תקומו בבוקר והאתר שלכם ייראה כמו אחרי סופת טורנדו

תבניות מומלצות וכלים יש? 

  • Pojo– התבניות הכי טובות לעברית, ערכה עברית מגוירת, אשר מתאימה לנו הישראלים
  • Themeforest– אתר שמכיל אלפי תבניות כמעט בכל תחום שניתן לחשוב עליו, כמו כן יש בו תוספים, תבניות ניוזלטר ועוד. היתרון המשמעותי שלו הוא המבחר העצום של ספקים רבים במקום אחד
  • Yoothemes– תבניות מאד יציבות, תוסף Widget Kit מובנה שמאפשר הצגת מידע באופן חזותי בהרבה מאד אפשרויות ואופנים. תבניות בנויות נכון
  • 3D Models– אתר המכיל אלפי תמונות, רקעים וטקסטורות בתלת מימד
  • Code Canyon– אלפי סקריפטים ותוספים בכל תחום ולכל אתר. אנחנו משתמשים בזה הרבה לאתרים שהם Custom Made
  • Graphic River– כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הגרפיקה לאתרים. עשרות אלפי אייקונים, סמלים ותמונות
  • Photo Dune– מאגר תמונות איכותיות במחירים שלא יגרמו לכם ללכת לבקש הלוואה מהבנק

למה כדאי עם X-Press?

שמרנו את הטוב ביותר לסוף…

היום, רוב העסקים ממוקדים ברצון לקדם בגוגל ופייסבוק ומתעלמים לגמרי מהאתר שלהם. זה מקביל לכך שהייתי סוגר עסקה עם קניון רמת אביב שיש לו טראפיק גבוה אבל מזניח לגמרי את החנות שלי.

אצלנו ב X-Press אנו רואים את כל השיווק כקונצרט ולכן אתר מעולה הוא חלק בלתי נפרד מהשיווק באינטרנט. אנחנו עוסקים כבר שנים הן בשיווק באינטרנט והן בבניית אתרים בדגש על אתרים ממירים, כאלה שיביאו לידים ומכירות. בנוסף אנחנו מעסיקים את התכנתים והמעצבים הטובים בארץ כך שאתם תקבלו אתר מקצועי, ממיר שמבוסס על שנים של ניסיון.