אודות אקספרס

אקספרס צמחה מתוך עולם השיווק באינטרנט כחלק מחברת וויזי שעוסקת שנים בשיווק באינטרנט.

מתוך הניסיון הרב שצברנו עם לקוחות תוך כדי בניית אתרי וורדפרס, הבנו שקיים צורך רב בשוק בבניית אתרים טובים, ממירים ולא יקרים.

כששאלנו את עצמנו, בתור בית עסק, אם היינו בונים אתר לעצמנו וברשותנו תקציב נמוך של כמה אלפי ש"ח,  מה היינו עושים כדי לקבל את האתר הטוב ביותר שניתן להשיג בתקציב שלנו ובתוך כך לבנות תשתית אשר תחזיק אותנו במרחב האינטרנטי לאורך זמן?

מתוך אותו ניסיון צמחה התשובה הפשוטה – אתר וורדפרס מבוסס תבנית פרימיום.  בשיטה זו מקבלים אתר מעולה, בנוי על כלים שהם Open Source המאפשר לבעליו להזין ולשנות תכנים על פי צרכי העסק מבלי להיעזר ולשלם לבעלי מקצוע שיעשו זאת עבורו.

הניסיון לימד אותנו שבעלי עסקים אשר פנו למסלול של בניית אתר שהוא Custom Made, כלומר אתר בעיצוב ובתכנון שלהם, לא תמיד הגיעו לתוצאה הרצויה שלא לדבר על כאב הראש והזמן הרב שאיבדו בדרך. כדי לבנות אתר טוב (והכוונה ב"אתר טוב" היא לאתר שמביא פניות ו/או מכירות) חייבים רקע וניסיון בתחום ה User Interface, Flow  ועוד תחומים הנוגעים בעולמות השיווק, חווית המשתמש וכמובן הטכנולוגיה.

אקספרס – כשמה כן היא – שיטה מהירה כברק לבניית אתרי וורדפרס מעולים, ממוקדים וממירים.

אנחנו פונים אל כל סוגי הלקוחות גדולים וקטנים. פשוט משום שכל בעל עסק רוצה לקבל אתר עם מקסימום תוצאות במינימום משאבים. כשאנחנו אומרים "משאבים" אנחנו מתכוונים לזמן, כסף (זו לא מילה גסה) ואנרגיות מבוזבזות. אנחנו פשוט נתקלנו כל כך הרבה פעמים בלקוחות שהגיעו אלינו מותשים ורצוצים אחרי ש"שרפו" שנה שלמה ב"סקיצות", "תוכניות" "רעיונות", "פונטים שאנחנו לא שלמים איתם" וכו'…

כבר נאמר שהאויב הכי גרוע של הטוב הוא המצוין. אבל אצלנו תקבלו את המצוין במחיר של הטוב.